Podrzucacze śmieci.

Mekka malkontentów.

Podrzucacze śmieci.

Postprzez phalaphael » 14 Mar 2016, 21:41

Do tej pory wierzyłem tylko na słowo.
Dziś (przed chwilą) zobaczyłem na własne oczy. To prawda!
Mieszkańcy domków podrzucają swoje ekskluzywne śmieci do proletaryackich śmietników przy blokach.
:troll: PRZEKURWALOL! :troll:

Niestety było za ciemno by uwiecznić bohatera zdarzenia na fotce. :(
I can has cheezburger?
Awatar użytkownika
phalaphael
wujek dobra rada

Re: Podrzucacze śmieci.

Postprzez kangoo » 14 Mar 2016, 22:01

Ale po co podrzucać? Przecież każdy MUSI płacić za śmieci. I zabiorą mu wszystkie, które wyprodukuje.

A po czym poznałeś, że to mieszkaniec domków? :) Może był to mieszkaniec bloku tego lub sąsiedniego, bo u niego śmietnik zamknięty a klucz zgubił :roll: Po ekskluzywnych śmieciach? :D
Awatar użytkownika
kangoo
wujek dobra rada

Postprzez phalaphael » 15 Mar 2016, 01:18

kangoo napisał(a):Ale po co podrzucać? Przecież każdy MUSI płacić za śmieci. I zabiorą mu wszystkie, które wyprodukuje.

A po czym poznałeś, że to mieszkaniec domków? :) Może był to mieszkaniec bloku tego lub sąsiedniego, bo u niego śmietnik zamknięty a klucz zgubił :roll: Po ekskluzywnych śmieciach? :D

Podrzucacz spieprzał we wstydliwych podskokach wprost do swego domu. :D
Żaden mieszkaniec bloku nie szedłby pod inny blok bo ma własny śmietnik tuż pod nosem. Zresztą to jest ta klatka (kanarek) publicznie dostępna (za która JA i moi współtowarzysze niedoli płacimy!).
Dlaczego podrzucacze z domków podrzucają? Nie wiem. Może ich w oczy kole jak stoi pod garażem i trzeba czekać aż zabiorą?
Ot takie wsiurtstwo. Ale pod osłoną nocy nie widać więc spoko.
Co innego w niedzielę wyciągnąć swoje "piękne ałdi" i przejechać się po okolicy. Wtedy pełen szyk i klasa!
I can has cheezburger?
Awatar użytkownika
phalaphael
wujek dobra rada

Postprzez kangoo » 15 Mar 2016, 09:04

aaa... to do Twojego śmietnika podrzucał, dlatego tak boli... :D

W sumie nie mam powodu Ci nie wierzyć, ale historia wydaje się mi dziwna - z powodów, o których pisałam wyżej. Doświadczenie jednak uczy, że głupi ludzie mieszkają wszędzie - i w domkach, i w blokach :)

A więcej "pięknych ałdi" to ja widzę pod blokami, bo "ałdi" wypasione, ale na garaż zabrakło :troll:

No dobra. Wymieniliśmy uprzejmości. Jednak mogłeś dogonić owego rzekomego podrzucacza i zapytać go o motywy. Bo ja tu sensu żadnego nie widzę.
Awatar użytkownika
kangoo
wujek dobra rada

Postprzez phalaphael » 15 Mar 2016, 10:18

Nie mogłem dogonić bo byłem na balkonie. Sens przekazałem wcześniej. Rozkmina coś w stylu: "niech mi tu nie stoi i nie kole w oko (ałdi), podrzucę do bloku obok."
I can has cheezburger?
Awatar użytkownika
phalaphael
wujek dobra rada

Postprzez kangoo » 15 Mar 2016, 12:26

a cóż Ty robiłeś na balkonie w nocy? po ciemku? w zimie w dodatku? :shock:
Awatar użytkownika
kangoo
wujek dobra rada

Postprzez phalaphael » 15 Mar 2016, 12:43

kangoo napisał(a):a cóż Ty robiłeś na balkonie w nocy? po ciemku? w zimie w dodatku? :shock:

Rozmyślałem dlaczego nie wraca mi callback z serwerowych metod do klienta w meteorze.
I can has cheezburger?
Awatar użytkownika
phalaphael
wujek dobra rada

Postprzez kangoo » 15 Mar 2016, 12:54

phalaphael napisał(a):
kangoo napisał(a):a cóż Ty robiłeś na balkonie w nocy? po ciemku? w zimie w dodatku? :shock:

Rozmyślałem dlaczego nie wraca mi callback z serwerowych metod do klienta w meteorze.

czyli to nie dlatego, że pilnowałeś swego ałdi :D uffff...
Awatar użytkownika
kangoo
wujek dobra rada

Postprzez Manius » 26 Kwi 2016, 17:18

Nie wiem tylko o co tu się złościć. Sam mieszkam w bloku ale jakby ktoś mi z domku śmietki wywalił to co mnie to. Ja płacę on płaci. To że ja zapłacę za to że od razu wezmą jego nic mi nie zmienia :P on też zapłaci za to ;P

ps.W meteorze każdy orze jak może ;) Gdzie w lublinie programują z meteorem? :) W sumie znajomy pracował w jakimś oddziale ITSG i robił w tej technologii i myślałem że tylko oni w tym robią ;p
Manius

Postprzez phalaphael » 27 Kwi 2016, 12:04

Manius napisał(a):Nie wiem tylko o co tu się złościć. Sam mieszkam w bloku ale jakby ktoś mi z domku śmietki wywalił to co mnie to. Ja płacę on płaci. To że ja zapłacę za to że od razu wezmą jego nic mi nie zmienia :P on też zapłaci za to ;P

ps.W meteorze każdy orze jak może ;) Gdzie w lublinie programują z meteorem? :) W sumie znajomy pracował w jakimś oddziale ITSG i robił w tej technologii i myślałem że tylko oni w tym robią ;p

Meteor zdobywa przebojem rynek programistyczny. I nic dziwnego. To zajebista technologia. Na pewno pracują na nim infinite i jeszcze kilka firm.

A co do śmieci... Sam fakt podrzucania mam w dupie. To co mnie boli to to że w porównaniu ze starym WOLNORYNKOWYM systemem - teraz, jak to za komuny, mam gorzej i drożej. Muszę segregować WBREW SWOJEJ WOLI, płacę więcej, śmieci odbierają rzadziej i w dodatku jest syf pod śmietnikiem, do którego sprzątnięcia nikt się nie poczuwa.
A podrzucacze wszelkie reformy, jak mieli tak mają w dupie.
I can has cheezburger?
Awatar użytkownika
phalaphael
wujek dobra rada

Wróć do pręgierz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

x