Wypadek

Motoryzacja czyli coś dla chłopaków.

Re: Wypadek

Postprzez browarek » 20 Sie 2016, 21:22

W końcu się doigrał kretyn w niebieskim vanie. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobił .
Po południu ok 18 znowu chciał przejechać bukową w poprzek nie ustępując pierwszeństwa , dobrze ze wyjechał przed solidny samochód i nikomu sie kuc nie stało .
browarek
aktywny sąsiad

Postprzez browarek » 26 Lis 2016, 16:04

1. dzień dobry
2. Szanowny debilu z Mastera z Kazimierzówki, zajmujący się wykańczaniem mieszkań-dachy albo schody- nie pamiętam.
Jeżeli kolejny raz przy wyjeździe z osiedla, miniesz wszystkich po prawej a potem będziesz się wpierdalał i skręcał w lewo, to po pierwsze wyślę nagranie na Policję, a jeżeli będę jechał bez dziecka to przypierdolę w bok bez hamowania, abyś miał przerwę w jeżdżeniu.
Jak ktoś z formowiczów wie kto to , proszę pozdrowić, jak go spotkam na osiedlu to sam go pozdrowię.

3. Dzisiaj taki jeden pospieszny się rozwalił na skrzyżowaniu.
4. Przy wyjeździe nie ma 3 pasów ruchu, jadąc na wprost celem objechania korka w kierunku biedronki, zasłaniacie głąby widok na pas jezdni od strony Łęcznej, samochodom które stoją do skrętu w lewo. Wydłużacie tym samym korek, bo trzeba poczekać aż kutas już sobie pojedzie na wprost, żeby dzwona nie zaliczyć. Proszę na mnie nie trąbić, że stoję na środku wyjazdu i skręcam w lewo, bo w ten sposób zapewniam sobie widoczność, a żaden kutaso-cwaniak mi się nie wpieprzy i nie będzie zasłaniał drogi.
I będę tak robił.
browarek
aktywny sąsiad

Postprzez kangoo » 27 Lis 2016, 12:20

ad 4. O której zwykle jedziesz? Bo chciałabym wyjechać albo przed Tobą, albo po :) Korek, który tworzysz, ominę :)

edit:
ad 1. Dzień dobry O:
Awatar użytkownika
kangoo
wujek dobra rada

Postprzez browarek » 27 Lis 2016, 13:49

Kiedyś pisałem o parkowaniu na skrzyżowanich, to pisałaś że Tobie to lotto, do czasu aż sama omal nie wywaliłaś sobie szyby.
Nie stoje w tym korku zazwyczaj , jeżdżę tyłem osiedla w newralgicznych godzinach.
Ale jak już mi się przydarzy to jakiś "janusz" coś wyjanuszuje przeważnie.
browarek
aktywny sąsiad

Postprzez kangoo » 27 Lis 2016, 15:42

a nie nie... lotto mi parkowanie na chodnikach :D

jaki Ty pamiętliwy jesteś... :roll: ja już o tej szybie zapomniałam
ale źle zapamiętałeś - szyba była do wymiany :lol:

pozdrawiam Januszy O: korek rozładowywują O:
Awatar użytkownika
kangoo
wujek dobra rada

Postprzez browarek » 28 Lis 2016, 13:14

I nie uważasz, że to bardzo niebezpieczne ?
browarek
aktywny sąsiad

Postprzez kangoo » 28 Lis 2016, 20:29

uważam, że niebezpieczny jest wyjazd z osiedla
a wyjechać trzeba
Awatar użytkownika
kangoo
wujek dobra rada

Poprzednia

Wróć do moto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

x