Szukam dobrego gaziarza

Motoryzacja czyli coś dla chłopaków.

Szukam dobrego gaziarza

Postprzez numeryczny » 21 Lut 2010, 21:21

trza mi namiary na dobrego, sprawdzonego, rzetelnego, niezdzierającego gaziarza (oczywiście samochodowego)
Enjoy the Silence
Awatar użytkownika
numeryczny
wujek dobra rada

Miejscowość: Turka

Re: Szukam dobrego gaziarza

Postprzez Perła » 21 Lut 2010, 21:27

Moge gazować i w samochodzie . Nie zdzieram, pije nie wiecej niż moge ! ;)
Perła grzeje, perła chłodzi... Perła nigdy nie zaszkodzi !
Awatar użytkownika
Perła
aktywny sąsiad

Miejscowość: Turka City miasto sexu i biznesu

Postprzez phalaphael » 22 Lut 2010, 13:09

numeryczny napisał(a):trza mi namiary na dobrego, sprawdzonego, rzetelnego, niezdzierającego gaziarza (oczywiście samochodowego)

Swego czasu gdy jeszcze jeździłem na gazie - chwaliłem sobie Transwag na Łęczyńskiej.
Chłopaki trochę gburowate i kręcą nosem na nieswoje instalacje, ale IMO bardzo fachowi i osobiście choć nie lubie gdy mi usługodawca "robi łachę" że ze mną gada - w tym przypadku zaciskałem zęby i latałem do nich.
Ale to ze 4 lata temu było, więc nie ręczę że trzymają poziom.
I can has cheezburger?
Awatar użytkownika
phalaphael
wujek dobra rada

Postprzez mama » 02 Mar 2010, 21:01

lecho na pulawskiej jak nie zrobi nie bierze sary(rozumiem o regulacje ci chodzi , bądź jakiś problem ) 505751116
Awatar użytkownika
mama
aktywny sąsiad

Postprzez numeryczny » 03 Mar 2010, 08:47

dzięki :-)
Enjoy the Silence
Awatar użytkownika
numeryczny
wujek dobra rada

Postprzez numeryczny » 10 Maj 2010, 19:05

phalaphael napisał(a):Swego czasu gdy jeszcze jeździłem na gazie - chwaliłem sobie Transwag na Łęczyńskiej.
Chłopaki trochę gburowate i kręcą nosem na nieswoje instalacje, ale IMO bardzo fachowi i osobiście choć nie lubie gdy mi usługodawca "robi łachę" że ze mną gada - w tym przypadku zaciskałem zęby i latałem do nich.
Ale to ze 4 lata temu było, więc nie ręczę że trzymają poziom.

O D R A D Z A M

ze dwa tygodnie temu byłem pierwszym klientem o 9:00
na dzień dobry - obrażone miny, dlaczego ja im dupę zwracam (dziwne - sami mnie umówili na 9:00)
potem (9:10) łaskawie ktoś skinął na mnie, cobym podjechał samochodem
po wytłumaczeniu mi, o co biega - podnieśli maskę - postukali, popukali no i orzekli, że do wymiany parownik
grzecznie się zapytałem, dlaczego - co z nim nie tak - w nagrodę usłyszałem tekst, ze skoro wiem lepiej, to abym sobie sam naprawił
no wiec ja grzecznie mówię, że skoro mam popłynąć cztery stówki, to chciałbym wiedzieć za co ...
no wiec mechanik powiedział mi, że parownik za mało gazu mi daje (w miedzy czasie podam problem z jakim pojechałem - na zimnym parowniku nie chciał się przełączać na gaz - na ciepłym - spox - i tylko tyle)
no więc ja mechanikowi tłumaczę, że na ciepłym, jak już się przełączy na gaz to kręcę go na gazie do odcięcia zapłonu i jakoś gazu mu nie brakuje, na co znowu usłyszałem, że skoro wiem lepiej, to abym sobie sam naprawił
no wiec zapytałem ile za napsikanie wd40 do przewodu i tę diagnozę płacę - usłyszałem 20 zł - zapłaciłem i więcej mnie tam nie widziano

potem oddałem do gaziarza, u którego zakładałem (mankamentem mojego gaziarza jest jego duża niedostępność - Łęczna dni robocze od 8 do 16) - przeczyścił jakiś elektromagnetyczny zawór w parowniku, zrobili to za FRIKO (bo u nich zakładałem) i autko jeździ bez problemu :lol: :lol: :lol:

p.s.
w między czasie - zajmując się mną, pan szanowny mechanik z Łęczyńskiej rozgrzebał auta 3 innym klientom - u tego 30 sekund pod maską, u tamtego 30 sekund i tak latał jak smród po gaciach - po minach każdego klienta poznać można było irytację

no i wszech obecnie roztaczana przez mechanika aura debilizmu klienta, który nie ma prawa na czymkolwiek się znać ....
Enjoy the Silence
Awatar użytkownika
numeryczny
wujek dobra rada

Postprzez phalaphael » 10 Maj 2010, 19:10

[o transwagu]
No cóż. Przykre to co piszesz. Gburowato zawsze tam było, ale mechanicy kilka lat temu jeszcze nie kąsali.
Argument za dieslem.
I can has cheezburger?
Awatar użytkownika
phalaphael
wujek dobra rada

Postprzez numeryczny » 10 Maj 2010, 19:12

phalaphael napisał(a):Argument za dieslem.

za dieslem to argumentem są wszechobecne oszczędności :D :D :D :D :D :D
Enjoy the Silence
Awatar użytkownika
numeryczny
wujek dobra rada

Postprzez Perła » 10 Maj 2010, 20:35

Ja bym tych fachowców z Łęczyńskiej opisał ładnie na jakowymś forumie lubelskim motoryzacyjnym ! Chamy bite dechą ! :evil: :evil:
Perła grzeje, perła chłodzi... Perła nigdy nie zaszkodzi !
Awatar użytkownika
Perła
aktywny sąsiad

Miejscowość: Turka City miasto sexu i biznesu

Postprzez krystyna » 10 Maj 2010, 22:25

Perła napisał(a):Ja bym tych fachowców z Łęczyńskiej opisał ładnie na jakowymś forumie lubelskim motoryzacyjnym ! Chamy bite dechą ! :evil: :evil:

Bez sensu ten wasz gaz. Do Plazy nie pojedziecie się lansować, bo tam zakaz wjazdu zagazowanym.
To kolejny argument za tym, żeby nie gazować. Oczywiście poza tym, że nowe ruskie pewnie mają zagazowane. Oraz przyciemniane szyby.
:mrgreen:
ps. nie lepiej to jak człowiek na benzynie jeździć?
Awatar użytkownika
krystyna
aktywny sąsiad

Następna

Wróć do moto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

x